Firemní profil

Chcete patřit mezi firmy, které je vidět? PlasticPortal.eu je dominantní hráč v přirozených výsledcích vyhledávání na internetu v problematice plastikářského průmyslu. Firemní profil na PlasticPortal.eu je ta správná cesta k tomu, jak být viditelný pro všechny lidi z branže.

Ukázka firemního profilu
První příčky ve vyhledávačích
Přes nás se dostanete na první příčky ve vyhledávačích.
600 + firem
Společnosti z plastikářského průmyslu na jednom místě.
Intuitivní vyhledávání
Přes prediktivní hledání na portálu jste snadno dohladatelný pro vše, co nabízíte.
3 jazykové verze
Česká, slovenská a anglická.

Hodně získá i váš vlastní web

PlasticPortal.eu pokrývá kompletní spektrum vyhledávacích frází a je jedničkou v organických výsledcích hledání. Zpětné odkazy z něj také posílí hodnotu vaší web stránky a zlepší její pozice ve vyhledávačích Google SK, Google CZ a Seznam.

Připravíme vám firemní profil
STAŇTE SE SOUČÁSTÍ PLASTICPORTAL.EU

Připravíme vám firemní profil

Vyplníte následující formulář na základě kterého vám vypracujeme firemní profil. Kdykoliv během roku vám informace v profilu upravíme nebo doplníme. Jako bonus získáte neomezenou inzerci a 1 článek gratis.

Objednat (cena 280€/rok)

Zajímá vás také polský a maďarský trh?

PlasticPortal.eu má partnerské portály také v Polsku a Maďarsku. Prezentujte ve své produkty a služby i na polském a maďarském trhu.

Polsko
Prezentujte se na polském trhu

Polsko

Ve spolupráci s portálem Plastech.pl Vám vytvoříme komplexní prezentaci vašich produktů a služeb v polském, anglickém a německém jazyce.

Objednat (cena 200 € / rok bez DPH)
Maďarsko
Prezentujte se na maďarském trhu

Maďarsko

Ve spolupráci s portálem Autopro.hu Vám vytvoříme komplexní prezentaci vašich produktů a služeb v maďarském a anglickém jazyce.

Objednat (cena 200 € / rok bez DPH)